Potrzebujesz Polisy ?
News
Ubezpieczenia nie tylko komunikacyjne
Masz zamiar ubezpieczyć samochód? Zapytaj również o ubezpieczenie domu, zapewniamy duże zniżki przy ubezpieczeniach kompleksowych.


Dodano 11 Maj 2014 przez admin

<< Poprzedni Następny >>

Content Management Powered by CuteNews

Autocasco - AC

Autocasco, czyli powszechnie znane AC jest jednym z dobrowolnych ubezpieczeń majątkowych, często dokupowanych do OC. Pozwala ono na ochronę pojazdu wraz z jego wyposażeniem w przypadku zdarzeń losowych powodujących zniszczenie, uszkodzenie czy też związanych z kradzieżą. Jego zakres uzależniony jest od warunków, jakie proponuje dane towarzystwo oraz od preferencji klienta. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego biura.

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =
Administratorem danych osobowych przesyłanych w powyższym formularzu jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Janusz Terczyński i Michał Zientara ul. Słowackiego 1 32-020 Wieliczka. Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wypełniające formularz mają prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, skargi lub przeniesienia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby uzyskać odpowiedź.
Współpraca

Polecane Strony
Copyright by www.ubezpieczenia-wieliczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.