Ubezpieczenie domu i mieszkania

Jest to ubezpieczenie majątkowe, dobrowolne. Chroni ono dom lub mieszkanie od zdarzeń losowych i kradzieży. W ramach ubezpieczenia domu / mieszkania możemy objąć ochroną mury , stałe elementy i ruchomości domowe. Dodatkowo można rozszerzyć jego zakres o ubezpieczenie budynków gospodarczych , garaży, ogrodzenia itp. Ponadto istnieje również wiele możliwości dokupienia dodatkowej ochrony dla osób prowadzących wspólne gospodarstwo np. NNW lub OC w życiu prywatnym. Obecnie na rynku jest wiele wariantów ubezpieczeń domów / mieszkań, które zapewniają każdy zakres ochrony, jaki tylko klient potrzebuje. Zapraszamy do Nas, a pomożemy w wyborze odpowiedniej ochrony.

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =
Administratorem danych osobowych przesyłanych w powyższym formularzu jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Janusz Terczyński i Michał Zientara ul. Słowackiego 1 32-020 Wieliczka. Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wypełniające formularz mają prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, skargi lub przeniesienia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby uzyskać odpowiedź.
Współpraca

Polecane Strony
Copyright by www.ubezpieczenia-wieliczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.