Życie, ochrona i inwestycje

WARTA TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Pozwala zabezpieczyć przyszłość Twoją oraz Twojej rodziny. Część płaconej przez Cb składki jest przeznaczana na ochronę ubezpieczeniową, a pozostała inwestowana w fundusze i plany inwestycyjne.

Życie i przyszłość Twojego dziecka

WARTA POSAG

Produkt ten pozwala zadbać o przyszłość Twoich dzieci, Jest to zarówno polisa na życie, jak i specjalny program oszczędnościowy , który umożliwi systematyczne gromadzeni składek z myślą o przyszłych potrzebach Twoich pociech.

Życie i zabezpieczenie zobowiązań finansowych

PLATYNOWA OCHRONA

Ubezpieczenie polecane jest osobom, które potrzebują czasowego zabezpieczenia swoich średnio- i długoterminowych zobowiązań finansowych takich jak: kredyty, spłaty hipotek czy wierzytelności, a jednocześnie doceniają potrzebę zabezpieczenia najbliższych na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Inwestycje

ZŁOTA PRZYSZŁOŚĆ

Ubezpieczenie skierowane jest do indywidualnych odbiorców, którzy zainteresowani są przede wszystkim oszczędzaniem oraz efektywnym inwestowaniem.

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =
Administratorem danych osobowych przesyłanych w powyższym formularzu jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Janusz Terczyński i Michał Zientara ul. Słowackiego 1 32-020 Wieliczka. Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wypełniające formularz mają prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, skargi lub przeniesienia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby uzyskać odpowiedź.
Współpraca

Polecane Strony
Copyright by www.ubezpieczenia-wieliczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.