NNW Osobowe

Ubezpieczenie to obejmuje ochroną osobę ubezpieczoną od zaistniałych wypadków zarówno podczas wykonywania pracy, nauki, uprawiania sportu, jak również w życiu prywatnym . Ubezpieczenie to można zawrzeć w formie zbiorowej, indywidualnej lub rodzinnej. Ochroną objęte są: trwały uszczerbek na zdrowiu, śmierć ubezpieczonego oraz m.in. koszty leczenia NNW w RP, dzienne świadczenie szpitalne, zasiłek dzienny, całkowita niezdolność do pracy a także opiekę medyczną i rehabilitację.

Szukasz innego ubezpieczenia?

Jeżeli nie znalazłeś produktu, jakiego potrzebujesz, zapraszamy do kontaktu z nami. Informujemy, że nasza strona internetowa przedstawia najpopularniejsze, ale jednak nie wszystkie oferowane produkty.

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =
Administratorem danych osobowych przesyłanych w powyższym formularzu jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Janusz Terczyński i Michał Zientara ul. Słowackiego 1 32-020 Wieliczka. Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wypełniające formularz mają prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, skargi lub przeniesienia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby uzyskać odpowiedź.
Współpraca

Polecane Strony
Copyright by www.ubezpieczenia-wieliczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.