Ubezpieczenie Rolne

Jest to ubezpieczenie obowiązkowe, zawierane na 12 miesięcy.. Skierowane jest ono do osób, które posiadają ponad 1ha fizyczny pola rolnego. Obejmuje ono ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Rolników, oraz ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od zdarzeń losowych. Ubezpieczenie to regulowane jest ustawą o Obowiązkowych Ubezpieczeniach Rolnych. W przypadku zmiany ubezpieczyciela należy wypowiedzieć umowę u poprzedniego najpóźniej dzień przed końcem okresu ochrony. Ostatnio wiele firm ubezpieczeniowych wprowadziło dodatkowe możliwości rozszerzenia tzw. polis rolnych np. o ubezpieczenie ruchomości domowych i stałych elementów domu mieszkalnego. Pozwala to na stworzenia naprawdę dobrych pakietów ubezpieczenia.

Formularz kontaktowy

Podaj wynik: × =
Administratorem danych osobowych przesyłanych w powyższym formularzu jest Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Janusz Terczyński i Michał Zientara ul. Słowackiego 1 32-020 Wieliczka. Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Osoby wypełniające formularz mają prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, skargi lub przeniesienia danych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby uzyskać odpowiedź.
Współpraca

Polecane Strony
Copyright by www.ubezpieczenia-wieliczka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.